google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

„Mesohori“ tavernoje

Visiškai mėsos nevalgau jau trejus metus. Bet tikrai žinau, kur Kretoje patiekama skaniausia ožkiena – „Mesohori“ tavernoje Chora Sfakion kaime pas Giorgos Votzakį.

Jis visada turi raudonajame padaže troškintos ožkienos – 'sfakiano jachni'. Šis patiekalas būdingas tik Baltuosiuose kalnuose esančiam Sfakios regionui. „Mesohori“ valgiaraštyje Giorgos įrašęs, jog 'sfakiano jachni' jo tavernoje ruošiama iš laukinių ožkų mėsos. Laukinėmis jis vadina savo ožkas, kurios laisvai laigo Baltuosiuose kalnuose ir negauna jokio papildomo pašaro – minta tik tomis žolėmis, kurias pačios susiranda. Kadangi Baltųjų kalnų šlaituose netrūksta prieskoninių žolelių, juokaudami sakome, kad Giorgos ožkienos papildomai gardinti nereikia. Beje, 'sfakiano jachni' skonį prisimenu iki šiol... #manokreta #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #Kretosvalgiai #maistasKretoje #graikųvirtuvė #ChoraSfakion #Mesohori

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.