google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Mėlynažiedžiai lubinai

Mėlynai mėlynai Kretoje pražydo lubinai 🧚‍♀️ Parašęs apie per pasninką saloje valgomas lubinų pupas (apie tai skaitykite čia: https://bit.ly/2yU22wZ) išlėkiau prasibėgti su šuniu – ir už antro posūkio prieš akis mėlynai sužibo mano teksto herojai! Kai kurie jau ir ankštis subrandinę! Tik iš jų naudos būtų nebent tuo atveju, jeigu vietoj šuns abu su žmona augintume arklius, triušius, žiurkes ar žiurkėnus 🐁 Nes tai – labiausiai paplitęs europinis mėlynasis lubinas, kurio subrandinamos sėklos žmogaus maistui nelabai tinka, ir su kuriuo, kaip diskutavome vakar prie aukščiau paminėtos žinutės, derėtų kovoti kaip su parazitu, išstumiančiu kitus augalus. Valgymui dažniausiai yra naudojamos baltųjų lubinų (lot. lupinus albus) subrandinamos pupos. Kai mano kelyje pasitaikys baltieji, būtinai pasidalinsiu jų nuotrauka, o kol kas kviečiu grožėtis mėlynais – nors ir parazitai, bet gražiai žydi.


Liekame namie! 🏠 Tyrinėjame aplinką 🕵️‍♂️ Būkime sveiki 💪 #manokreta #Kretosžiedai #lubinai #kreta #crete #pavasarisKretoje #pasninkas #Velykos #AudriusManoKreta

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.