google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

MAŽOJI ANGLIJA, knyga

Graikijos salose polisiaujantys turistai niekada nemato tikrojo saliečių gyvenimo, o jis – visiškai kitoks nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tuo įsitikinsite skaitydami Kretoje, Chanios mieste gimusios garsios graikų rašytojos ir scenarijų autorės Ioannos Karystiani romaną MAŽOJI ANGLIJA.

Veiksmas vyksta XX amžiaus viduryje Andros saloje, kurią jūrininkai vadina mažąja Anglija. Gyvenimą čia diktuoja jūra: vyrai išplaukia į jūrą, o moterys laukia. Kartais ir nesulaukia, tačiau nedidelėje bendruomenėje neįprasta rodyti savo jausmų, čia kaip ir kiekvienoje saloje galioja daug nerašytų įstatymų, nesulaužomų tradicijų ir papročių.


MAŽOJI ANGLIJA – rimtas ir aistrų kupinas romanas, pernai pagal jį graikų režisierius Pantelis Voulgaris pastatė to paties pavadinimo filmą, kuris buvo apdovanotas šešiais Graikijos kino akademijos apdovanojimais. Romano autorė Ioanna Karystiani yra apdovanota Graikijos nacionaline literatūros premija.


► Romaną MAŽOJI ANGLIJA iš graikų kalbos išvertė Diana Bučiūtė. 2006 metais leidyklos „Vaga“ išleistą knygą galite įsigyti per http://www.zmoniuknygos.lt/lt/catalog/product/33532.


#manokreta #Kreta #Graikija #knygosKreta #knygosGraikija #knygosapieKretą #knygosapieGraikiją #IoannaKarystiani #MažojiAnglija

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.