google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Matalos paplūdimio festivalis 2015

Vasaros pradžia Kretoje be jo jau neįsivaizduojama! Visomis prasmėmis spalvingas Matalos paplūdimio festivalis spinduliuoja pozityvią energiją ir suvienija pačius skirtingiausius žmones.

Nors Matala visiems žinoma kaip buvęs hipių rojus, per festivalį ji tampa rojumi visiems, kurie myli gyvenimą. ► Išsamiau apie Matalą ir jos istoriją – https://goo.gl/INEQBO ► Matalos himnas su vaizdo klipu – https://goo.gl/a3xAYm ► Daugiau įspūdžių iš Matalos festivalio – https://www.facebook.com/matalabeachfestival #manoKreta #atostogosKretoje #Kretospeizažas #Kretospaplūdimiai #paplūdimys #Matala #Matalosfestvalis

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.