google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

MANO KRETOS ekskursijos į Santorinį

Kuo ypatingos MANO KRETOS ekskursijos į Santorinį? ☀️ Pastaruoju metu sulaukiu ne vieno tokio klausimo, todėl dar kartą sudėlioju akcentus:


⛵️ Visada pabrėžiu, kad mano ekskursijos – asmeninės, t.y. formuoju mažesnes grupes, kad galėtume lanksčiau keliauti po Santorinį: daugiau pamatyti, daugiau bendrauti. Skiriu laiko ir dėmesio kiekvienam grupės nariui – kaip ir per savo asmenines ekskursijas Kretoje. Ir visos mano ekskursijos – lietuvių kalba 🇱🇹


⛵️ Į Santorinį keliaujame mano partnerių SEA JETS greitaeigiais katamaranais, kuris iš Kretos iki Santorinio plaukia apie 2 valandas (ne tris ir ne keturias, kaip kažkas linkęs klaidingai informuoti). Greičiau pasiekti Santorinį iš Kretos įmanoma tik lėktuvu. „Sea Jets“ katamaranai iš kitų išsiskiria tuo, kad juose yra atviri deniai: visos kelionės metu galima išeiti į lauką pasigrožėti jūros vaizdais, o būnant prie Santorinio – fantastišku salų peizažu iš jūros.


⛵️ Kretoje pastoviai gyvenu 10 metų, kalbu graikiškai, po Graikiją ir jos salas kartu su žmona Jurgita keliauju nuo 1999-ųjų, todėl pažįstu šį kraštą bei jo žmones – dalinuosi tomis žiniomis, kurias sukaupiau iš savo patirties ir atradimų. Ir nepainioju chloro su santorinietišku 'chlorò'.


⛵️ Pats pasitinku Jus uoste ir kartu plaukiu iš Kretos į Santorinį, prieš kelionę pasirūpindamas Jūsų savalaike kelione iki uosto – nesvarbu, kaip iki jo atvyksite: ar su mano partnerių autobusais, ar savarankiškai. Ekskursijos dieną su manimi keliautojai gali susisiekti nuo 5 val. ryto iki pat kelionės pabaigos – Jūsų niekas nepamirš ir nepaliks likimo valiai.


⛵️ Per vienos dienos ekskursiją Santorinyje aplankome gražiuosius Oios ir Firos miestelius – nuostabius vaizdus pasistengiu pagardinti ypatingais skoniais bei istorijomis. Ir prasieiti ten, kur pastoviai per ekskursijas išgirstu: „Kaip čia gražu ir nėra jokios minios!“


⛵️ Labai rekomenduoju pasilikti Santorinyje ilgiau nei vieną dieną, todėl pasistengiau išsiderėti iš partnerių pačias geriausias sąlygas dviejų dienų kelionei į Santorinį. Pateikiu nuorodų, ką pamatyti saloje per ilgesnę viešnagę ir kur stebėti patį gražiausią saulėlydį, mėgaujantis išskirtine vakariene – Santorinis garsėja gurmaniškais restoranais, iš kurių atsiveria nuostabūs vaizdai į saulėlydį,


⛵️ Nepalieku savo keliautojų likimo valiai, kad ir kas nutiktų: ar į autobusą / katamaraną pavėluotų, ar Santorinį pramiegotų ir atsidurtų kitoje Kikladžių saloje. Gal ir sunku patikėti, bet mano praktikoje yra buvę ir tokių staigmenų :)


⛵️ Mano partneriai kiekvieną ekskursijos į Santorinį dalyvį apdraudžia itin patikimos Vokietijos kompanijos „Alianz“ kelionės draudimu. Tai antra pagal dydį draudimo ir finansinių paslaugų bendrovės pasaulyje.⚓️ Iki susitikimo kelionėse į Santorinį rugpjūčio 11 d. ir kiekvieną antradienį! Visas susitikimo detales galime aptarti nors ir dabar 📧 .

.

#santorini #santorinis #santorinigreece #manokreta #AudriusManoKreta #ekskursijosKretoje #atostogosKretoje #kreta #mesgyvenamekretoje #atostogos #kelionės #graikija #keliauk #Kreta2020


Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.