google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Kaip Peru Maču Pikču

Beveik kaip Maču Pikču! Kretoje aukščiau lipant į kalnus akis užkliūna už apleistų terasų, kurios kažkada maitino vietinius gyventojus: ant akmenų tvoromis išlygintų didžiulių „laiptų“ kretiečiai tūkstantmečiais augino tai, kas jiems buvo brangiausia – javus duonai kasdieninei. Dabar didžiąją dalį grūdų ir miltų kretiečiai atsiveža iš kitų šalių, todėl terasos – nereikalingos.

Tose, kurios lengviau privažiuojamos, pasodinti alyvmedžiai, bet dauguma kitų, pasiekiamų tik pėsčiomis, liko kaip paminklas nūdienos kretiečių tėvų, senelių ir protėvių darbštumui. #manokreta #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #Kretospeizažas #Kretosistorijos #žiemaKretoje

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.