google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Machos karštis

Žodis 'macha' (gr. μάχα) kretietišku dialektu reiškia 'labai karšta'. Tą sužinojom tik po apsilankymo šiuo žodžiu pavadintame paplūdimyje pietų Kretoje. Ir ne tik sužinojom, bet ir patyrėm savo kailiu: Machoje išties labai karšta.

Bet paplūdimys nuostabus! Krištolinio skaidrumo vanduo, smulkūs kojų negeliantys akmenukai ir nė vieno žmogaus. Macha nuošali, reikia tiesiog žinoti, kad už trejeto kilometrų į rytus nuo poilsiautojų su kemperiais pamėgtos Kali Limenes įlankos yra šis slaptas paplūdimys. Iki jo poilsiautojai rečiau nusigauna greičiausiai dėl to, kad reikia šiek tiek paeiti pėsčiomis absoliučiai nieko gero nežadančiu nendrynais apaugusiu siauru keliu, kuriuo senokai kas nors važiavo. O gal dauguma žino, kad Machoje labai karšta? Bet tai juk ne problema, jei susirandi arba susiorganizuoji šešėlį... #manokreta #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #Kretospeizažas #Kretospaplūdimiai #paplūdimys #Macha

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.