google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Iškyla laivu su Audre ir Gintaru

Žinote, kokia didžiausia laimė gidui? Turėti keliautojus, kurie neklausinėja maršruto. Tiesiog pasako: VEŽK, ir tu važiuoji. Tokie keliautojai yra Audrė ir Gintaras, kurie kasmet sugrįžta į Kretą. „Paplanuokim ką truputį“, – prieš atostogas parašė Gintaras. Paplanavau, bet jie kaip ir pernai ar užpernai praktiškai nežinojo nei kur su manimi važiuos, nei ką matys. Šiemet pirmiausia jiedviems parodžiau Asterousios kalnus, o tada su didesne kompanija išplaukėme pasigrožėti Psiros salos ir Mirabelo įlankos krantais.

Ir didžiausia padėka buvo jų žodžiai: „Mes dar sugrįšim“. #manoKreta #atostogosKretoje #istorijosKretoje #Kretosistorijos #susitikimaiKretoje #išvykalaivu #Psira #Mirabeloįlanka

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.