google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Kristina – mano graikų kalbos mokytoja

Nuo to laiko, kai sukūriau MANO KRETĄ, netrūksta susitikimų Kretoje su nuostabiais, artimais, bet seniai matytais žmonėmis.

Susitikimas su Kristina, kuriai esu be galo dėkingas už gilesnę pažintį su Graikija, paskatino sukurti naują – nuostabių susitikimų Kretoje – nuotraukų albumą.

Kristina – mano graikų kalbos mokytoja, Vilniaus universiteto lektorė, pas kurią kartu su žmona išmokome rašyti 'alfą' ir 'vitą', atskirti 'omikron' nuo 'omegos'. Ji mums davė tvirtus graikų kalbos pagrindus, be kurių vargu ar būčiau tiek sužinojęs apie Kretą ir jos žmones. Už tai jai būsiu dėkingas iki gyvos galvos. Neseniai su Kristina susitikome Kretoje: ji atvyko į Kretos universitetą su vietos studentais pasidalinti žiniomis apie Bizantijos patriarchato santykius su Lietuva. Nepaprastai džiaugiuosi, kad mums pavyko susitikti ir dar labiau pasinerti į užslėptų Kretos lobių paiešką. Jei ne Kristinos žinios, vargu ar būčiau sužinojęs apie vienoje nedidelėje kaimo cerkvėje saugomą šventąjį paveikslą – Dievo Motinos ikoną, kuri vadinama bizantiškąja Mona Liza. Tik fotografuotis prie jos mums neleido, tai nusifotografavome prie venecijietiška dvasia alsuojančio pastato viename Psiloričio kalnų papėdės vienuolyne, kuriame kažkada buvo aukštoji mokykla. Manau, mes dar susitiksime su Kristina Kretoje tam, kad apie ją kartu sužinotume dar daugiau. O apie bizantiškąją Moną Lizą pasakoju čia: https://goo.gl/Xxfxkh #manokreta #atostogosKretoje #susitikimaiKretoje

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.