google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Kretos prisilietimai

Kaip aklam žmogui parodyti Kretą? „Atkeliaujame penkiese, tarp mūsų – neregys istorijos studentas, todėl būtų šaunu, jei ekskursijos akcentai būtų ne vien kvapą gniaužiantys vaizdai: kvapai, garsai, skoniai domina ne ką ne mažiau,“ – parašė man Mindaugas, kuris kartu su savo drauge Urte suorganizavo atostogas ne tik sau, bet ir jos neregiui broliui Grigui bei jųdviejų tėvams.

Ekskursiją pradėjome nuo pusryčių prie tradicinės Retimno kepyklos, su graikiška kava ragaudami šviežius ryto pyragėlius. Tada aplankėme kretietiškos lyros gamintojo Manolio Stagakio dirbtuves, leidomės į siauruosius Mino civilizacijos kapus ir daug bendravome su Margarites kaimo keramikais, kurių gaminiai gali papasakoti istorijas net ir nieko nematančiam žmogui. Kelionė baigėsi prie šimtamečio platano medžio kretietiškoje tavernoje ragaujant tradicinius patiekalus. Meluočiau, jei sakyčiau, kad per šią ekskursiją nesijaudinau: jei įprastai keliaudamas padarau dešimtis nuotraukų, po šios ekskursijos neturėjau nė vienos. Todėl už nuotraukas, kuriomis dalinuosi, esu dėkingas Urtės mamai Daivai – ji fiksavo mūsų kelionę. O už įdomius klausimus, gerą nuotaiką ir dalijimąsi istorijos žiniomis dėkoju tiek žingeidžiajam Grigui, tiek visai kompanijai. #manoKreta #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #Kretosistorijos #prisilietimai #pajaustiKretą

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.