google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Kretietiškas gerybių stalas

Kai Kretoje daugiau kaip po dviejų mėnesių duris vėl atveria kavinės, tavernos ir restoranai, kažkaip visai nesinori valgyti pusryčių namie. Juolab žinai, kad esi labai laukiamas, kad stalai jau vakar buvo išrikiuoti, kad vienas jų kaip ir anksčiau atsidūrė toje pačioje vietoje prie pražydusios levandos krūmo.


„Salata, fava, kalitsunja me chorta...“ – po pasisveikinimų ir geros pradžios palinkėjimų tirados patiekalus pusryčiams pradeda vardinti bičiulis Adonis. Tu jį sustabdai ir neleidi vardinti toliau – ką jau išvardino tegu ir neša ant stalo. Salotos su šviežutėliausiu mizitros sūriu, apibarstytu šalia augančių raudonėlių pumpurais. Trintų pelėžirnių užtepas su saulėje džiovintais pomidorais ir kaparėliais. Alyvuogių aliejuje iškepti pyragėliai su špinatų ir kalnų žolių įdaru. Ir šviežia duona iš kaimyno kepyklos – ta pati, kurios ir pats galėjai du mėnesius nusipirkti nors ir kasdien, bet dabar ji kažkokia trigubai skanesnė.


Du karantino mėnesiai pakeitė Kretą kaip ir visą pasaulį. Bet maistas tavernose liko toks pats – su daug skonio, daug meilės, daug alyvuogių aliejaus. Netruks praeiti paskutinis pavasario mėnuo – tikiu, kad prasidėjus vasarai prie tokio stalo klegėsime su MANO KRETOS poilsiautojais. Gal ir levandos dar žydės 🙂🎋☀️


Iki susitikimo Kretoje! #manokreta#AudriusManoKreta#gidaskretoje#atostogosKretoje#ekskursijosKretoje#kreta#Kretosvalgiai#mesgyvenamekretoje#Kreta2020

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.