google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Žiemos atostogos Kretoje #1: kaip atvykti iš Lietuvos?

Atskristi į Kretą žiemą ar ankstyvą pavasarį nėra taip sudėtinga kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Taip, tiesioginių skrydžių iš Vilniaus nėra. Bet... tik su vienu persėdimu šiemet labai patogu pasiekti Kretą iš Kauno! 👍✈️ Iki pat kovo pabaigos „Ryanair“ skraidys kiekvieną šeštadienį iš Kauno į Pafą Kipre. Skrydis ankstyvas: iš Kauno lėktuvas kyla 8:10 val., Pafe leidžiasi 11:40 val. Pafe įkvepi gryno Kipro oro, suvalgai pietus, išgeri kavos su kiprietiška baklava ☕️ ir be jokio streso persėdi į kitą „Ryanair“ lėktuvą, kuris skrenda tiesiogiai iš Pafo į Chanią Kretoje: iš Pafo jis kyla 15:50 val., Chanijoje leidžiasi 17:25 val. Štai jūs ir Kretoje!


Kiek kainuoja bilietai? Planuojant kelionę sausį, vasarį ar kovą skrydžiui Kaunas–Pafos pigiausią bilietą per ryanair.com dabar galima pagauti už 42,99 Eur, skrydžiui Pafos–Chania mačiau bilietų ir už 9,99 Eur!


✈️ Grįžimas atgalios irgi nėra sudėtingas. Vėl galima skristi per Kiprą. Šeštadieniniu „Ryanair“ reisu – iš Chanios į Pafą: iš Chanios lėktuvas kyla 17:50 val., Pafe leidžiasi 19:15 val. (bilieto kaina sausį–kovą per ryanair.com – nuo 9,99 Eur). Tada reikėtų nusiteikti kiek pažinti Kipro pietinę pakrantę su dviem nakynėmis pervažiuojant iš Pafo į Larnaką ir pirmadienį iš Larnakos išskristi į Vilnių: iš Larnakos lėktuvas kyla 10:25 val., Vilniuje leidžiasi 14:10 val. (bilieto kaina sausį–kovą per wizzair.com – nuo 44,99 Eur). Per pusantros dienos Kipre dar galima spėti į jūrą įšokti kokiam Limasolyje! 🏊‍♂️


Bet jeigu nebuvote Atėnuose, labai rekomenduočiau grįžtant užsukti į Graikijos sostinę – žiemos mėnesiais Atėnuose kur kas mažiau turistų: žiemą prie Partenono Akropolyje įmanoma nusifotografuoti be jokių pašalinių žmonių kadre! 🇬🇷 Iš Kretos iki Atėnų nuleki per valandą: kasdien skrenda po kelis „Olympic Air“ lėktuvus tiek iš Chanios, tiek iš Herakliono (bilieto kaina sausį–kovą per olympicair.com – nuo 29,30 Eur).


O iš Atėnų šiemet su „Ryanair“ trečiadieniais ir penktadieniais labai patogu pasiekti Vilnių per Vieną Austrijoje: lėktuvas iš Atėnų kyla 11:00 val., Vienoje leidžiasi 12:25 val. (bilieto kaina sausį–kovą per ryanair.com – nuo 14,98 Eur). Vienoje pavalgai pietus, išgeri kavos su austrišku štrudeliu ☕️ ir be jokio streso persėdi į kitą „Ryanair“ lėktuvą, kuris skrenda tiesiogiai iš Vienos į Vilnių: iš Vienos jis kyla 18:35 val., Vilniuje leidžiasi 21:25 val. (bilieto kaina sausį–kovą per ryanair.com – nuo 14,99 Eur).


👉 Tikrai padėsiu kiekvienam, kuris žiemą pasiryš atlėkti į Kretą: jei reikia patarimų dėliojantis skrydžius ir įsigyjant aviabilietus (beje, įmanomi ir kiti variantai, iš Kretos į Lietuvą skrendant per Salonikus, Romą, Milaną ir pan.), rašykite man el. paštu manokreta@gmail.com – į visus laiškus kaip ir vasarą stengiuosi atsakyti per 24 valandas. Klausiate, kokio oro Kretoje tikėtis? Kada geriausia atvykti? Spauskite čia >> ir rasite atsakymus į šiuos klausimus 😉


P.S. Nurodytos aviabilietų kainos tokios, kokias man teko surasti sekmadienio rytą (2019-11-10) rašant šį tekstą. Į kainas neįskaičiuotas registruoto bagažo mokestis ir kitos papildomos avialinijų paslaugos.


P.P.S. Nuotraukoje – vaizdas pro lėktuvo langą į šventąjį Atono kalną Chalkidikės pusiasalyje šiaurės Graikijoje. Fotografuota skrendant iš Lietuvos į Kretą ✈️


#manokreta #aviabilietai #atostogosKretoje #žiemaKretoje #Kipras #Atėnai #AudriusManoKreta

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.