google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Kreta žiemą

– 1000 eurų už nuotrauką, – pasakė fotografas, kai paklausiau, ar galėtume nusifotografuoti su tautiniais Kretos drabužiais pasipuošusiomis merginomis, kurias jis fotografavo prie senų Herakliono laivų statyklos durų. – Hm, daugoka, – atšoviau. – Mano svečias iš Švedijos nesupras tokio kretietiško „svetingumo“. – Jei jis iš Švedijos dabar iki mūsų atsibeldė, tuomet stokit – už dyką nufotografuosiu, – šypsodamasis pasakė fotografas imdamas iš manęs fotokamerą.

Su kretiečiais visada taip: iš pradžių pasišpilkuoji, o paskui išsiskiri geriausiais draugais. Ir Johnny tai žino. Nes į Kretą traukia po kelis kartus per metus. „Man čia patinka absoliučiai viskas: žmonės, maistas, gamta, klimatas, – sako jis. – Ir ypač patinka žiemą, kai nėra tiek daug poilsiautojų. Pavyzdžiui, tik žiemą pamačiau, koks gražus Chanios senamiestis, nes vasarą jis užgrūstas suvenyrais, prekėmis, žmonėmis, o dar pats užsimaukšlini kepurę, užsidedi akinius nuo saulės – ir absoliučiai nieko nematai“.

Su švedu Johnny pirmą kartą susitikome pernai pavasarį „Cretan Way“ pėsčiųjų tako žymėjimo ir valymo stovykloje (apie ją išsamiai pasakojau čia: https://goo.gl/Exep32). Nuo to laiko palaikom ryšį. Ir nors jis Kretoje pernai buvo dar porą kartų, susitikti sugebėjome tik žiemą. „Ar pravesi man ekskursiją po Heraklioną?“ – paklausė. „Tik atvažiuok!“ – atsakiau. Ir ta ekskursija prasidėjo štai šitaip: nuo mini-fotosesijos su dviem tautiniais drabužiais pasipuošusiomis kretietėmis.

#manokreta #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #žiemaKretoje

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.