google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Kreta pradėjo žydėti: anemonės

Tai esminis pasikeitimas, kuris krenta į akis grįžus į salą po dvi savaites trukusių kelionių (apie jas pasakojau čia: https://goo.gl/pLvK1q; ir čia: https://goo.gl/eC31vT). Jei prieš išvykstant sausio gale kur ne kur stiebėsi viena kita anemonė, tai dabar melsvais, violetiniais, rožiniais ir baltais žiedais nuklotos ištisos pievos – žiemiškai žalia Kreta blizga pirmaisiais pavasario pranašais.

Blizgesį suteikia ir vėjas, nes liaunos anemonės virpa nuo menkiausio dvelksmo taip pateisindamos savo graikišką vardą: 'anemos' (gr. άνεμος) graikiškai – vėjas. Jis netruks nupūsti žiedlapių, bet šiems nukritus ims skleistis kiti, apie kuriuos pasakosiu ir pasakosiu...


#manokreta #Kretosžiedai #žiemaKretoje #anemonės #AnemoneCoronaria

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.