google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Krepšinis. Netikėti susitikimai Atėnuose, LR ambasados renginyje

– Gerbiamas Jonai, žinau, kad fotomodelio darbas nėra lengvas, bet ir mes labai norėtume su Jumis nusifotografuoti – juk atvykome iš Kretos! – sakiau Atėnuose spausdamas ranką visiems lietuviams puikiai žinomam krepšinio treneriui Jonui Kazlauskui.


– Iš Kretos? – kiek nustebo treneris. – Jau seniai noriu atvykti į tą salą, bet niekaip neištaikau progos.


– Labai linkiu, kad noras išsipildytų, – pasakiau. – Lauksim atvykstant!Su Jonu Kazlausku susitikome Atėnuose per Lietuvos ambasados Graikijoje surengtą diplomatinį priėmimą, skirtą paminėti net tris svarbias Lietuvai progas: Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimą, 15-ąsias Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ir NATO metines bei Baltijos kelio 30-metį.


Priėmimas buvo išradingas – su filmu apie krepšinį ir apie Lietuvą. LR ambasadorius Graikijoje Rolandas Kačinskas man sakė, kad filmo idėją jis parsivežė iš rudenį Kretoje vykusio Graikijos ir Kipro lietuvių sąskrydžio, per kurį MANO KRETOS iniciatyva Herakliono publikai buvo parodyti keturi lietuviški filmai (plačiau apie sąskrydį pasakojau čia: https://goo.gl/pL1GKP).


Taip svarbiausiu šventės Atėnuose akcentu tapo Mariaus Markevičiaus dokumentinis filmas „Kita svajonių komanda“. Todėl LR ambasados Graikijoje komanda pasistengė, kad į šventę atvyktų ir žinomi Lietuvos krepšinio žmonės: kartu su Jonu Kazlausku priėmime dalyvavo Atėnų AEK komandoje žaidžiantis Jonas Mačiulis, LKL prezidentas Remigijus Milašius, „Žalgirio“ klubo direktorius Paulius Motiejūnas.


Diplomatinis priėmimas vyko prieš dvi savaites, prieš pergalingas „Žalgirio“ rugtynes su „Olympiaku“. Bet tik sugrįžus į Kretą iš kelionių po žemyninę Graikiją (apie jas pasakojau čia: https://bit.ly/2WCRt7Q) atsirado daugiau laiko peržiūrėti visas šauniosios Atėnų lietuvės Linos Petrauskienės padarytas nuotraukas. Tarp jų radau ir šią, kurioje su žmona Jurgita įsiamžinome šalia Jono Kazlausko. Jis mielai fotografavosi su visais norinčiais – vienu metu net eilutė buvo susidarius.


Dabar laukiame gerbiamo trenerio Kretoje! Juolab jam kelionė neturėtų prailgti: Jonas Kazlauskas pastaruoju metu gyvena šalia Atėnų. Jei viešėdami Graikijos sostinėje kur nors jį sutiksite, nenustebkite – jums nesivaidena 🙂 🇱🇹 🏀


#atostogosGraikijoje #Atėnai #lietuviaiGraikijoje #krepšinis #atostogosKretoje #manokreta Daugiau nuotraukų iš LR ambasados Graikijoje diplomatinio priėmimo rasite čia: https://bit.ly/2WYM8b5

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.