google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Kounaviano tarpeklis – tiems, kam Kretoje trūksta žalumos

Nendrių, gebenių ir figmedžių karalija, slepianti tikruosius Kretos lobius – retus augalus ir paukščius – yra visai netoli Herakliono, šalia Myrtia kaimo, kuriame užaugo „Graiko Zorbos“ autorius, garsiausias Graikijos rašytojas Nikos Kazantzakis. Iki II pasaulinio karo Kounaviano tarpeklyje buvo keletas vandens malūnų, o vietiniai gyventojai tarpeklio upelyje gaudė ungurius ir krabus. Dabar čia draustinis, kurio pažintiniais takais rūpinasi Herakliono regiono savivaldybė.

Beje, iš Kounaviano galima iškart pereiti į Astrakiano tarpeklį ir galiausiai Karteros upės vaga nueiti iki pat jūros: toks maršrutas nuo Myrtia kaimo pėsčiomis – iš viso apie 21 km. #manoKreta #atostogosKretoje #Kretospeizažai #tarpekliai #Kretostarpekliai #Kounaviano #Myrtia

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.