google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Koronavirusas

– Girdėjai, koronavirusas jau Graikijoje, – vakar nugirdau dviejų senolių pokalbį vienoje Kretos sostinės Herakliono kavinėje, į kurią senjorai kaip į darbą sueina pasidalinti naujienomis.

– Na ir... – Italai visus makaronus parduotuvėse išpirko, lentynas ištuštino, namuose užsidarė, niekur neišeina... – Tai nejaugi jie ir kavą namuose geria?! – Turbūt... – Geriau knygų būtų už tuos pinigus nusipirkę – naudos iš jų daugiau negu iš pasenusių makaronų! P.S. Kantrybės kolegoms kelionių organizatoriams, kurie šiomis dienomis teikia psichologinės linijos paslaugas. Nuotrauka – asociatyvi, iš kretietiškos vasaros, kurios dauguma virusų neišgyvena ☀️ ☕️ 💪 #manokreta #koronavirusas #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #Kreta2020 #AudriusManoKreta

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.