google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Kormokopos: miškas, urvas ir spengianti tyla

Geriausiai sužymėtas takas Sfakijoje – taip pristatomas maršrutas iš Agios Ioannis kaimo į 1100 metrų aukštyje, virš Eligia tarpeklio esantį Kormokopos urvą. Išties žymeklių čia netrūksta – mėlynais taškais šviečia visas takas, pasiklysti neįmanoma. Pavargti irgi nėra kada, nes sparčiai žengiant urvas pasiekiamas per pusantros valandos, takelis vingiuoja mišku palengva į viršų, tik paskutiniai 500 metrų – kiek statesni ir sudėtingesni, nes reikia eiti Eligia tarpeklio kraštu. Kelyje labiausiai stebino tyla: vietomis girdėjom tik savo kvėpavimą ir nieko daugiau.

Kormokopos – ideali vieta pasislėpti nuo triukšmo. Beje, nuo urvo galima leistis Eligia tarpekliu, bet jis – vienas pavojingiausių ir klaidžiausių Sfakijos regione. #manokreta #atostogosKretoje #kalnai #Kretoskalnai #tarpekliai #Kretostarpekliai #Kretosurvai #Kormokopos #Sfakia #Baltiejikalnai

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.