google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Knyga apie Vietnamą su... kretietiška istorija

Knyga apie Vietnamą su... kretietiška istorija! Buvusios kolegės Vitos Vilimaitės Lefebvre Delattre pasakojimą apie nepamirštamą gyvenimą Vietname „Šešeri metai Saigone“ man dovanų į Kretą atvežė žurnalo „Moteris“ vyriausioji redaktorė Gražina Michnevičiūtė, tiesiogiai prisidėjusi prie šios knygos leidybos. Džiaugiausi bičiulės dovana nė nenutuokdamas, kad netrukus Kretoje susitiksiu ir su knygos autore, su kuria gyvai nesimatėme, berods, dešimt metų. „Trečiadienį jau skrendame į Heraklioną!“ – gavau Vitos džiugią žinutę iš Paryžiaus ir jau po savaitės sėdėjome drauge su ja ir jos lietuviškai-prancūziškai klegančia šeima tavernoje grožėdamiesi vaizdu į Heraklioną! Juokavome, kad į Kretą ji atskrido man Gražinos dovanotos knygos pasirašyti :) Kaip matote, tą ir padarė.

Taip gerai leidome laiką, kad pamiršome kartu nusifotografuoti. Bet bus dar progų, nes Vita su savo šaunia šeima tikrai sugrįš į Kretą (todėl, kad pažadėjo, ir todėl, kad sugrįžusi į Paryžių su nostalgija prisimena Kretą). Belaukdamas skaitysiu jos „Šešerius metus Saigone“, juolab salos paplūdimiuose ši knyga kuo puikiausiai skaitosi – išbandyta!

#manokreta #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #Kretosistorijos #susitikimaiKretoje

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.