google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Kitokios atostogos Kretoje 2020

Kretoje atostogos šiemet bus kitokios 🤗 Laikantis atstumų. Dažniau plaunant rankas. Keliaujant mažesnėse kompanijose. Vidaus baseinus, saunas ir SPA procedūras iškeičiant į gamtinę jūros terapiją paplūdimyje po skėčiais ant margaspalvių gultų, kurie stovės kiek toliau vienas nuo kito.

Visą savaitę abu su Jurgita dalyvavome Kretos universiteto Medicinos fakulteto specialistų organizuotame seminare (negalėjusiems sudalyvauti jis bus kartojamas dar dukart) – per jį salos turizmo paslaugų teikėjams detaliai buvo išaiškinti Graikijos vyriausybės patvirtinti visuomenės sveikatos protokolai. Žodis „protokolai“ gal tik iš pradžių sukelia šiokią tokią įtampą, bet įsigilinus paaiškėja, kad ten surašytos taisyklės – tie patys nauji įpročiai, kuriuos per pastaruosius mėnesius saugodami save ir kitus įgijo ir graikai, ir lietuviai, ir visos Europos gyventojai. Juk nėra sudėtinga vietoj rankos paspaudimo susimojuoti ar susibaksnoti alkūnėmis (pastarasis pasisveikinimo būdas dabar itin populiarus Graikijoje) 👋 Arba su viešbučio registratoriais bendrauti per apsauginį stiklą ir laikytis nurodytų atstumų laukiant eilėje. Arba atėjus pietų prie viešbučio bufeto ne pačiam įsidėti valgių, o paprašyti, kad pasirinktus įdėtų tam pasiruošęs personalas. Arba galiausiai – nusivalyti rankas dezinfekciniu skysčiu prieš įlipant į autobusą ir rankiniame bagaže turėti vieną kitą apsauginę kaukę – be jų, žinia, kol kas į jokį oro uostą ar lėktuvą nepateksi. „Sveikata svarbiausia“, – pabrėžė Kretos medikai, kviesdami į salą visus, kam nauji įpročiai tapo kasdienybe. Jiems pritarė per seminarą kalbėję salos turizmo profesionalai, kurie pasiruošę šiemet pasitikti kiekvieną poilsiautoją su šypsenomis – jas tikrai matys atvykusieji 🙂 Neabejoju, kad šypsenos švies ir poilsiautojų veiduose, kai jie supras, kad kretiečių svetingumo nesunaikins jokios pandemijos ir jokie protokolai. Taip, šiemet atostogos Kretoje bus kitokios. Ramesnės, lėtesnės, įdomesnės. Tokias jau suplanavau ne vienai porai, ne vienai šeimai pasiūlydamas tiek jų poreikius bei pageidavimus atitinkančias apgyvendinimo vietas, tiek išskirtines ekskursijas bei keliones po salą. Tokias atostogas suplanuosiu ir Jums, kai tik atsiųsite žinutę su įrašu: „Mes atvykstame į Kretą!“ ✈️ ☀️ ⛱ #manokreta #AudriusManoKreta #JurgitaManoKreta #gidaskretoje #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #autonuomaKretoje #kreta #graikija #atostogos #kelionės #poilsis #mesgyvenamekretoje #Kreta2020

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.