google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Iš Kipro į Kretą – Ugnė, Aistė, Rokas ir Michailas

„Teko girdėti, kad Kreta ganėtinai panaši į Kiprą“, – prieš atvykimą į Kretą man parašė Ugnė ir Rokas, du Kipre gyvenantys ir ten gidais dirbantys lietuviai, kuriuos keliautojai žino kaip neišskiriamą KIPRIUKAS.LT porelę. Jiedu kartu su draugais Aiste ir Michailu vienam savaitgaliui nusprendė pasižvalgyti po Kretą ir palyginti ją su jiems puikiai pažįstamu Kipru. Smagu buvo išgirsti, kad MANO KRETĄ jiems rekomendavo viena jų klientė. Šauniajai Kipro ketveriukei sudariau koncentruotą ir intensyvią programą, kuri praktiškai prasidėjo vos jiems išlipus iš lėktuvo. Pasirodo, jiems to ir reikėjo. Po kelionės Ugnė atsiuntė tokį laišką: „Norėtume Jums nuoširdžiai padėkoti už labai šiltą priėmimą Kretoje. Žinojome, kad per dvi su puse dienos pamatyti visą salą, paragauti vietinių valgių bei susipažinti su vietinių gyventojų kultūra nepavyks. Visgi su Jūsų pagalba pavyko pasiekti maksimumą :) Intensyviai keliaudami pamatėme tikrai labai daug, mėgavomės nuostabiu neturistiniu kretietišku maistu, o viską vainikavo mūsų sužadėtuvės“. Taip! Užlipus į Strubulo viršūnę 800 metrų aukštyje Rokas pasipiršo Ugnei! Tad Kreta jiedviems visam laikui – ypatinga vieta. Ir po to sekusią kelionę po Kretą galima vadinti jų sužadėtuvių kelione. Ugnė ir Rokas kartu su draugais Aiste ir Michailu apkeliavo tikrai daug: buvo Kiparissos kaime tradicinėje Giannio tavernoje, pėsčiomis pakilo į Strubulo viršūnę, leidosi apžiūrėti Doxo urvo, mėgavosi Halepa ir Preveli vienuolynų ramybe, keliavo keliu per Kourtaliotiko tarpeklį, grožėjosi palmių paplūdimiu, pasivaikščiojo Herakliono ir Chanios gatvėmis.

Savo ruožtu norėčiau padėkoti Ugnei, Aistei, Rokui ir Michailui už šaunią kompaniją, už pasidalinimą ekskursijų organizavimo ir kelionių planavimo patirtimi, už pasakojimus apie Kiprą. Sutarėme būtinai dar susitikti – jei ne Kretoje, į kurią jie pažadėjo sugrįžti, tai Kipre. Nes jų išvada po kelionės buvo tokia: „Kreta visai kitokia negu Kipras“. P.S. Apie Roko ir Ugnės teikiamas ekskursijų organizavimo paslaugas Kipre skaitykite http://www.kipriukas.lt #manoKreta #atostogosKretoje #Kretosistorijos #žiemaKretoje

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.