google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Keramikos šukės

Kiek šitoms keramikos šukėms metų? Šimtas? Penki šimtai? Tūkstantis? O gal dar daugiau? Vaikštant po istorines Kretos vietas kartais norisi pašonėje turėti chemiką su visa laboratorija rastos šukės amžiui nustatyti – nepaprastai smalsu sužinoti, prieš kiek metų ta šukė buvo kokios nors vazos ar amforos dalimi, o ši tarnavo žmogui buityje.

Keramikos šukių Kretoje – ypač salos archeologinėse vietovėse – išties netrūksta: jos tiesiog voliojasi po kojomis. Skirtingų formų, su dekoro ar piešinių likučiais. Labai norėtųsi jas prakalbinti, kad papasakotų savo istorijas. Bet, deja, jos tik byloja, kad ten, kur guli, buvo ne dykynė, o žmonių gyvenimo vieta. #manoKreta #atostogosKretoje #Kretosistorijos #keramika #Kretoskeramika

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.