google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Keistas vėjas

Jūra prie Kretos gali būti ir tokia: su bangomis, virstančiomis nuo kranto.

Tokį vėją mačiau ir jaučiau pirmąkart. Pietinę Kretą ties Plakias kurortu užgriuvo unikalus meteorologinis reiškinys – gūsingas, kartkartėmis – uraganinio stiprumo šiaurės vėjas (9-10 balų pagal Boforto skalę arba 50-60 m/s), genantis bangas ne į krantą, o nuo kranto. Man jis nuplėšė saulės akinius nuo nosies (auka vėjų dievams) ir vertė iš kojų tiesiogine to žodžio prasme. Užuovėją filmavimui suradau visai netyčia vienoje įlankėlėje – bene vienintelėje vietoje tuose kraštuose, kur galima buvo maudytis jūroje.

Beje, už 10 km pūtė tik lengvas vėjelis tarsi patvirtindamas sinoptikų aksiomą: skirtinguose Kretos kraštuose gali būti visiškai skirtingos oro sąlygos #manokreta #atostogosKretoje #istorijosKretoje #Kretosistorijos #videoKreta

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.