google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

„Kathimerini“ apie CRETAN WAY komandą

Smagu, kai pastangas populiarinti aktyvų poilsį Kretoje pastebi ir įvertina Graikijos žiniasklaida. Vieno didžiausių Graikijos dienraščių „Kathimerini“ sekmadienio numeryje pasirodė žurnalisto Jorho Lialio (Giorgos Lialios) reportažas iš Kretos kelio atkūrimo darbų stovyklos, kurią kovo pradžioje suorganizavo knygos CRETAN WAY autorius italas Luca Gianotti. Džiaugiuosi, kad pavyko įsilieti į tarptautinę CRETAN WAY komandą ir bendraminčiams bei kolegai žurnalistui Jorhui išsakyti savo požiūrį į Kretą. „Anksčiau turistai žinojo, kad Kreta – tai tik saulė ir paplūdimiai. Dabar jie žino, kad Kreta yra turtinga savo istorija ir labai gražia gamta, kuri dar labiau atsiskleidžia (po salą) vaikščiojant pėsčiomis“, – tokius mano žodžius spausdina „Kathimerini“.

Visą tekstą graikų kalba galite perskaityti čia: http://www.kathimerini.gr/900221 ► Lietuvišką reportažą apie CRETAN WAY komandą ir Kretos kelio atkūrimo darbų stovyklą rasite čia: https://goo.gl/Exep32 #manoKreta #Kretosistorijos #CretanWay

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.