google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Karvutės Kretoje

Indija? Ne, Kreta! Ko tik nebuvau sutikęs salos keliuose: gyvačių, driežų, kirstukų, ežiukų, šermuonėlių, barsukų, net kiaulių, o ką jau kalbėti apie avis ir ožkas – be pastarųjų Kretos keliai išvis neįsivaizduojami. Bet karvės – romios ir taikingos karvutės – mano kelyje pasitaikė pirmąkart. Nes Kreta – absoliučiai ne karvių kraštas! Jų čia tiesiog niekas neaugina dėl tinkamo pašaro stokos.

Pravingiavęs tarp lėtai-lėtai perstatomų kanopų sustojau fotografuoti. Vos pykštelėjau porą kadrų pasirodė ir raguotųjų savininkas – piemuo Kostas. Šypsojosi į ūsą, kai jam savo nuostabą dėsčiau ir gyrėsi, kad jo augintinės visai gerai Kretoje jaučiasi: Psiloričio kalnų papėdėje ir žaliuose Mylopotamos slėniuose joms pašaro užtenka.

Žiūrėjau į karvutes ir vis tiek jaučiausi kaip Indijoje. Susitikimas pagimdė idėją pasidalinti kitais atradimais, kai būdamas Kretoje staiga jaučiausi kaip visai kitame krašte. #manoKreta #atostogosKretoje #Kretosgyvūnai

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.