google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Karo muziejus Kares kaime – kretiečių drąsos liudytojas

Ar žinote, kad II-ojo pasaulinio karo pradžioje dėl Kretoje patirto pasipriešinimo Hitleris buvo priverstas atidėti savo intervenciją į Sovietų Sąjungą? Kretiečių partizanų ir jų sąjungininkų drąsą dabar liudija visoje Kretoje stovintys paminklai, o pasipriešinimo istoriją pasakoja nedideliame Kares kaimelyje Askifu plokščiakalnyje esantis privatus karo muziejus: jį įkūręs George'as A. Hatzidakis iš tų Kretos vietų, kuriose karo metu vyko mūšiai, surinko įspūdingą daugiau nei 2000 eksponatų kolekciją.

Daugiau apie ją galite sužinoti http://www.warmuseumaskifou.com #manokreta #atostogosKretoje #kalnai #Kretoskalnai #tarpekliai #Kretostarpekliai #karomuziejus #Askyfu #Askifu #Kare #Sfakia

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.