google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Baltuosiuos kalnuose su Audre ir Gintaru

Geresnės vietos pietums nerasime,“ – pasakė Gintaras, patraukęs stačiu šlaitu žemyn. Taip, įsikurti čia buvo ne itin patogu, nes reikėjo akylai saugoti save ir daiktus, kad niekas nenugarmėtų nepasiekiamai žemai. Bet užtat po kojomis – Samarijos tarpeklis, prieš akis – Volakias kalno didybė ir Gingilos viršūnės smaigalys.


Kai Audrė ir Gintaras lankėsi Kretoje birželį, jaučiau tarsi kažkas įvyko ne taip: „Kudabos buvo Kretoje ir mes nėjome į kalnus!“ – stebėjausi. Jie irgi turbūt jautė, kad kažkas įvyko ne taip ir viską ištaisė: liepos gale sugrįžo į Kretą ir mes visi kartu išėjome pasivaikščioti debesų lygyje Baltuosiuose kalnuose. Ir pietavome va taip: su vaizdu, vertu milijono!

#manoKreta #atostogosKretoje #istorijosKretoje #Kretosistorijos #Baltiejikalnai #LefkaOri #Samarijostarpeklis #Volakias #Gingilos

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.