google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Kalmaro akys

– Kalmaro akis pasiliekate? Nejaugi jos valgomos? – klausiu žvejo.

– Taip, valgomos, – šypsosi jis į ūsą. – Bet skirtos ne žmonėms, o žuvims. Kalmaro akys – geras masalas gaudant kardžuves ir tuną.

Kretoje žiema neįsivaizduojama be kalmarų žūklės. Žvejai iš jūros traukia tokius „žvėris“, kurių akys vos į saują telpa. Atėjęs pas žveją ieškai kito jūros gėrybių mėgėjo, su kuriuo galėtumei pasidalinti kalmarą, nes vienam tau jo – akivaizdžiai per daug. Aišku, galima būtų užsišaldyti likutį. Bet ar verta? Juk ryt ar poryt uoste galėsi nusipirkti kitą šviežutėlį, ką tik iš jūros ištrauktą kalmarą. Pietums ar vakarienei. #manoKreta #atostogosKretoje #istorijosKretoje #Kretosistorijos #kalmarai

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.