google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Kalėdos Kretoje tokios saldžios!

Įėjęs į bet kurią salos cukrainę pasijunti kaip meduolių namelyje brolių Grimų pasakoje apie Jonuką ir Grytutę. Tik ne meduoliai čia galvą susuka, o margaspalviai šokoladukai, pyragėliai, sausainėliai.

Patys kretiečiai labiausiai atkreipia dėmesį į du ne pačius spalvingiausius, bet labai tradicinius kalėdinius saldėsius: cukraus pudroje kaip sniege paskendusias kurabiedes ir skaldytais riešutais pasipuošusius melomakaronus. Jiedu tarsi kiekvienos cukrainės skanėstų indikatoriai: jeigu kurabiedės ir melomakaronai skanūs, tai ir kiti gaminiai verti dėmesio. Ką gi, tarpušventis – pats geriausias laikas cukrainių revizijai ir jų produkcijos degustacijai. Trys Kretos sostinės Herakliono cukrainės jau aplankytos, o kiek dar laukia... 🧁🍮🍯


P.s. Apie tradicinius Kretos ir Graikijos saldėsius – kurabiedes ir melomakaronus – plačiau skaitykite MANO KRETOS tinklaraštyje:


• apie Europos ir Azijos sintezę kurabiedėse: https://www.manokreta.lt/post/kourabiedes

• apie iš antikos atkeliavusius melomakaronus: https://www.manokreta.lt/post/melomakaronai


🍰 🍨🥧🍦🍡


#manokreta #Kalėdos #kreta #desertai #meduoliai #KalėdosKretoje #žiemaKretoje #AudriusManoKreta

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.