google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Jūrinė kavinė šalia Lentas paplūdimio – BLUE CAFÉ

Ne visos tavernos ir kavinės Kretoje – tradicinės. Gerai paieškojus galima atrasti tikrų perliukų. Jeigu likimas atgins į visišką pasaulio kraštą – Lentas kurortą pietinėje Kretoje, siūlyčiau užsukti į BLUE CAFE, kuri yra prie pat jūros vakariniame paplūdimio krašte. Čia galima vietoj kėdžių pasirinkti seną valtį su staliuku. Arba prisėsti prie stalų-akvariumų. Arba tiesiog jaukiai įsitaisyti ant minkštasuolių.

BLUE CAFE interjeras nėra kažkoks ypatingas meno kūrinys, bet sėdint joje tikrai pajusite atostogas prie jūros. Juolab, kad kava, sultys, ledai ir desertai čia – tiesiog puikūs! #manoKreta #atostogosKretoje #maistasKretoje #Kretosvalgiai #tavernosKretoje #užeigosKretoje #kavinėsKretoje #Heraklionas

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.