google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Išvykos į unikalius Kretos kampelius

Karibai? 💦 Ne, Kreta!

Persiritus per kalnus ir paėjus pėsčiomis galima atsidurti laukinės gamtos slėptuvėse – magiškuose Kretos paplūdimiuose, kur baltas smėlis, skaidrus jūros vanduo, rūsčios uolos ir žydras dangus suformuoja rojaus peizažus. Klausiate, kur tai yra? Norite atsidurti tokiam laukinės gamtos rojuje? Tuomet:

👉 spauskite čia – www.manokreta.lt/kretamorfozes – sužinokite daugiau prie naują darnių atostogų projektą „KretaMorfozės“, kurio programose – ne vienos, o mažiausiai dviejų dienų išvykos į unikalius Kretos kampelius. Nes reikia laiko nukeliauti ir į valias pasimėgauti tokiais gamtos sukurtais grožiais.

👉 užsukite čia – https://bit.ly/3hEOlUh – pamatykite daugiau šio peizažo nuotraukų ir susisiekite su mumis, jei norite šiemet patirti „KretaMorfozes“. Iki susitikimo staigmenų kupinoje Kretoje! 🙂 🌊 ☀️ #manokreta #AudriusManoKreta #ekskursijosKretoje #atostogosKretoje #kretamorfozes #JurgitaManoKreta #gidaskretoje #Kretospaplūdimiai #mesgyvenamekretoje #kreta #graikija #poilsis #atostogos

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.