google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Istorija po apelsinmedžiais

Ne pusryčiai, bet Kretoje. Po apelsinmedžiais 🍊

– Labas, Jorhai. Atidarei taverną? – leisdamiesi nuo kalnų stabtelėjom prie pažįstamo kretiečio užeigos, kuri kai pravažiuodavom šį pavasarį buvo be gyvybės.


– Šiandien pirma diena. Kartu su Mitsotakiu sezoną atidarau, – nusikvatojo Jorhas, primindamas tai, apie ką rašiau vakar čia: https://bit.ly/37rj5Ud – Graikijos ministras pirmininkas Kyriakos Mitsotakis vakar Santorinyje su šūkiu „Restart Tourism“ paskelbė atostogų sezono Graikijoje atidarymą. – Statyk automobilį, būsite pirmais mano svečiais. Kažką pagaminsim su mama.

– Vynu vaišina mano sūnus, – kai su Fotini aptarėm visas nūdienos peripetijas ir galiausiai prisėdom prie stalo, Jorhas pastatė sklidiną ąsotėlį su užkandukais. – Dar vieną sūnų turi? – nusistebėjau mesdamas žvilgsnį į trimetį Miną. – Taip, pernai gimė! – sujudo Jorhas. – Vynas nuo Mino. Jis vyriausias, jis ir vaišina. Mano vynas, su tėvu darėm. Vidiano! (kretietiška vynuogių rūšis – past.). Po vyno buvo ir graikiškų salotų, ir cukinijų kotletukų, ir 'melanurių' (lietuviškai ši jūrinė žuvis kiek sudėtingiau vadinasi – juodauodegis balnotasis karosas), ir galiausiai kalnietiško deserto – jogurto su apelsinų žievelių cukatais. Netradicinis turizmo sezonas ir atidarytas netradiciškai – su šviežia žuvim tarp kalnų. Svetingojo Jorho taverna kaip ir pernai įtraukta į MANO KRETOS asmenines ekskursijas ir kelionių maršrutus. Belieka sulaukti pirmųjų svečių. Kaip rašė vakar spauda čia – https://bit.ly/2UJHCPf – liepos 1 d. Kreta bus pirmoji turizmo kryptis poilsiautojams iš Lietuvos. Tad iki susitikimo Kretoje! 🙂🏖☀️ #manokreta #AudriusManoKreta #gidaskretoje #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #pavasarisKretoje #restarttourism #kreta #mesgyvenamekretoje #Kreta2020 #atostogos #graikija #darnusturizmas #darnioskelionės

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.