google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Išskirtine kosmetika

Ji – Švedijos lietuvė Rima, jis – tikras kretietis Janis. Ir jiedu vienas kitam ranką spaudžia ne šiaip sau: Rima ir Janis šiandien Kretos sostinėje Heraklione pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią Rima tampa oficialia Janio kuriamos 100 proc. natūralios kosmetikos „Evergetikon“ atstove Lietuvoje ir Švedijoje!

Apie pažintį su Janiu ir jo pasakojimus apie Rimą buvau rašęs savo apybraižos „Kas skatina keliauti?“ trečioje dalyje, ją rasite čia – https://goo.gl/7m4Jdo. Tąsyk minėjau, kad po pažinties su Janiu man pavyko susirasti Rimą ir sutarti, kad kovo pradžioje susitiksime Kretoje, nes ji atvyks į salą susiderinti bendradarbiavimo sutarties. Tada net nenutuokiau, kad teks tapti rimto verslo sandėrio tarpininku tarp lietuvės bei kretiečio.

Labai džiaugiuosi, kad padėjau rasti bendrą kalbą Rimai su Janiu, Janiui su Rima. Ir kad įvyko tai, kas turėjo įvykti susitikus dviem savo darbą mylintiems žmonėms: nuo šiol lietuvės Rimos Švedijoje įkurta natūralios kosmetikos platinimo bei sveikos gyvensenos puoselėjimo kompanija „Villoeco“ bus oficialia išskirtinės kretietiškos kosmetikos „Evergetikon“ atstove ne tik Lietuvoje, bet ir Švedijoje!

Kodėl ta kosmetika išskirtinė? Skaitykite čia – https://goo.gl/hD21bC – kaip kartu su Rima ir Janiu lankėmės ten, kur ji gimsta. #manokreta #Kretosistorijos #naturalikosmetika #Evergetikon

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.