google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Imuniteto stiprinimas gamtoje

Mudu su žmona pažadam gerų emocijų pliūpsnį iš Kretos! ☀️ Nes kaip sako medikai, cituoju: „Didesnis dėmesys asmeninei higienai, fizinis aktyvumas, gera emocinė ir psichinė būklė ir stiprus imunitetas yra universalus receptas nuo virusų!“ Pilną tekstą apie tai rasite čia: http://bit.ly/2uwAv2y.

Nė kiek neabejoju, kad prie gerų emocijų sklaidos prisidės ir mūsų augintinė Mimi 🐶 kuri pasirūpina mudviejų fiziniu aktyvumu, gera psichine būkle, o taip pat... naujais atradimais Kretoje! Nes jeigu ne jos žaismingas kvietimas pasivaikščiot, vargu ar būčiau atradęs nedidelį, bet ramybę dovanojantį kriokliuką prie švento Spiridono cerkvės. Nusiprausi jo šaltu vandeniu – ir iškart pasaulis šviesesnis atrodo 😊💦🌟 #manoKreta #būkimsveiki #atradimaiKretoje #žiemaKretoje #ekskursijosKretoje #atostogosKretoje #AudriusManoKreta

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.