google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Pakeliui į Kretą – Poros sala

Taip pavadintos dvi viena prie kitos prilipusios salos – Sferia ir Kalauria – Sarono salyne tarp Atikos ir Peloponeso, kur stebėjome magiškai rausvą saulėlydį.


Visą vulkaninės kilmės Sferią jau prieš 500 metų salas okupavę venecijiečiai pavertė Poros miesteliu, kurio nameliai atrodo ranka pasiekiami nuo žemyninės dalies kranto, nes Sferią nuo žemyno skiria vos 200 metrų jūros ruožas.


Iš Poros miestelio per tiltą galima patekti į Sferios kaimynę Kalaurią, kuri, nors ir 20 kartų didesnė, praktiškai neapgyvendinta. Iš viso abejose Poros salose gyvena apie 4000 gyventojų.

Poros salose labai mėgsta ilsėtis atėniečiai, kurie labai nenori, kad šią ramybės oazę su jaukiais užutekiais, slaptais paplūdimiais ir šalimais Argolio regione esančiais istorijos bei gamtos lobiais atrastų keliautojai iš kitų kraštų. Todėl paliekame juos ramybėje ir plaukiame toliau.

🛳 🌊 ☀️ https://bit.ly/2WCRt7Q – čia rasite daugiau nuorodų į pasakojimus apie kelliones žemyninėje Graikijoje.


#atostogosGraikijoje #Poros #pakeliuiįKretą #manokreta #pabėgęišKretos

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.