google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Heraklionas: Liūtų fontanas

Heraklionui reikia trijų dienų: pirmą tu jo neapkęsi, antrą – bandysi suprasti, trečią – įsimylėsi“, –

taip Kretos sostinę Heraklioną man apibūdino vienas bičiulis, taip jį pristatinėdavau MANO KRETOS keliautojams su šypsena sakydamas, kad man jau kelis metus niekaip nesibaigia antra diena – negaliu suprasti chaotiškojo Herakliono, nors tu ką! Kretos sostinės šarmo išties nesuprasi nei per vieną, nei per dvi dienas. Ir vienu sakiniu nenusakysi, kame slypi šio miesto magija. Todėl nuo šiol heraklioniškomis įžvalgomis dalinsiuos naujame Heraklionui skirtame MANO KRETOS feisbuko nuotraukų albume - spausti čia >>

O nuo ko gi daugiau pradėti tokį albumą, jei ne nuo Liūtų fontano – vieno žinomiausių Kretos sostinės objektų, pačių heraklioniečių pamėgto susitikimų bei pasimatymų taško, prie kurio vietos užtenka visiems – ir miesto žmonėms, ir miesto gyvūnams.

#manokreta #Heraklionas #liūtai #HeraklionasKreta #Herklonas #Herklionofontanas

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.