google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Gražūs žiedai apgavikai

Žiedai apgavikai 🌸 O kaip kitaip juos pavadinti?! Atrodo tokie gražūs, tokie gaivūs, bet aromatas... pašvinkusios mėsos! Tokį netikėtą balandžio 1-osios pokštą iškrėtė Kretos gamta. Nors, manau, ne ką skaniau kvepia ir Lietuvoje žydinčios kriaušės.

Taip, tai kriaušių žiedai. Kažkaip ligi šiol nei Lietuvoje, nei Kretoje, nei kuriam kitam krašte neteko jų pauostyti. Bet dabar toks laikas, kai kartu su žmona namų apylinkių florą tyrinėjam (apie tai rašiau vakar čia: https://bit.ly/3dIVml5), tad kaišom nosis prie kiekvieno žiedo. Ir še tau staigmena: pasirodo, kriaušių žiedai dvokia! Ir juos apdulkina ne bitės, o musės. Žinant visa tai, kur kas aiškiau, kodėl lietuvių poetės Juditos Vaičiūnaitės eilėraštis romantišku pavadinimu „Kriaušės žydi“ baigiasi visai neromantiškai, jį perskaityti galite čia: https://old.straipsniai.lt/poezija/medziai/8056


Nepaisant tokio aromatinio nusivylimo, jau pradedam laukti prinokusių kriaušių 🍐🍐🍐 – pirmosios Kretoje pasirodo birželį!


Tyrinėjame aplinką 🕵️‍♂️ Liekame namie! 🏠 Būkime sveiki! 💪 #manokreta #Kretosžiedai #pavasarisKretoje #kriaušės #liekamnamie #būkimesveiki #kreta #crete #AudriusManoKreta

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.