google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Granatai prisirpo

Kiek tau granatų priskinti? Kiek kilogramų norėtum? – skambina man kretietė teta Marija iš Fodele kaimo ir klausia tokiu balsu, kad suprantu: jei atsisakysiu – geriau Fodele kaime nesirodyti. – Ačiū labai, Marija, nedaug mes valgom tų granatų, juolab dar va kaimynystėj visas medis vaisiais aplipęs. Užteks kokio kilogramo, – sakau galvodamas kaip čia mandagiai išsisukus nuo didelio kiekio, kurį paskui nežinia kur dėt. – Tik kilogramo? Tai juk čia bus vos du-trys granatai! – stebisi Marija. – Pavalgymui užteks, – sakau. – Daugiau nežinau, ką su jais daryti. – Kaip tai nežinai?! Išgliaudyk, sėklytes sudėk į indelius ir užsišaldyk šaldiklyje: žiemą galėsi salotas gardinti! – iškart man papila instrukciją Marija. – Žodžiu, priskinsiu tau kokius 4-5 kilogramus. Kai galėsi arba pats atvažiuok pasiimti, arba tegu žmona atvažiuoja.

Nepasiginčysi. Dabar namuose kalnas granatų – saldžių ir sultingų vaisių, be kurių spalio mėnuo Kretoje neįsivaizduojamas. Šiemet jų derlius kaip niekad gausus. O kai kurių dydis – stulbinantis: kaip vaisius – taip puskilogramis! Bus darbelio: einu granatų gliaudyt žiemai. #manoKreta #atostogosKretoje #istorijosKretoje #Kretosistorijos #vaisiai #granatai #ruduoKretoje

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.