google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Gintaro Kudabos paroda „Saulėti Kretos sapnai“

Jo nuotraukas reikia pamatyti gyvai. Lėtai lėtai – kaip Kretoj... Man teko privilegija bičiulio fotografo Gintaro Kudabos parodos „Saulėti Kretos sapnai“ nuotraukas pamatyti vienam pirmųjų – ji jau laukia rytoj prasidėsiančios „Adventur 2020“ turizmo parodos lankytojų „Litexpo“ rūmuose. Nuotraukas ilgajame koridoriuje tarp 5 ir 4 salių sukabinome kartu su Gintaru ir jo pagalbininku Martynu vakar, vos man atskridus iš Kretos į Vilnių. Prisiliečiau prie kiekvieno rėmo, bet kol juos kilnojau, dėliojau, kabinau ir perkabinau, Gintaro užfiksuotus kadrus mačiau tik prabėgomis. Paskui sustojau ir pradėjau žiūrėti. Pirmiausia užkabino atlikimo technika – šviesa, spalvų pustoniai, susiliejimai, trimačiai efektai ir pan. O tada pajaučiau, kaip kiekvienas kadras įtraukia, kaip ilgiau prie kiekvieno pastovėjus atsiskleidžia vis daugiau detalių su stipria simbolika, susišaukiančia su Gintaro sukurtais nuotraukų pavadinimais.

Koridorius dažniausiai yra ta vieta, pro kurią mes greitai prabėgame, bet šį savaitgalį „Litexpo“ koridoriuje tarp 5 ir 4 salių visiems linkiu sustoti ir pajausti Kretą saulėtuose sapnuose... ☀️ 🖼 💦 🌳 🏺 📸 Išsamiau apie fotoparodą skaitykite čia: http://bit.ly/38cSvNB, jos pristatymas su autoriumi – jau rytoj, sausio 24 d. 17 val. „Adventur 2020“ Fanų zonoje. Lenkiuosi prieš Gintaro entuziazmą kuriant parodą „Saulėti Kretos sapnai“, dėkoju parodos idėją palaikiusiems partneriams – kelionių agentūrai Baltic Clipper, bendrovei Fototechnika.lt bei parodų ir kongresų centrui LITEXPO. Ačiū Martynui už pagalbą kabinant parodą, ačiū braliukams latviams iš airBaltic už kopėčias 👍 🧗‍♂️ Iki susitikimo „Adventur 2020“ erdvėse rytoj, poryt ir užporyt! #manokreta #Adventur2020 #fotoparoda #SaulėtiKretosSapnai #kreta #AudriusManoKreta

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.