google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Gimtadienio dovana

„Ko norėtum gimtadienio proga?“ – paklausiau Jurgitos. Ji net nemirktelėjus atsakė: „Į kalnus!“ 🏔

Kretoje įgyvendinti tokį norą nėra sudėtinga, bet šiuo atveju pasiektas tikslas turi būti kaip gimtadienio tortas, prie kurio reikėtų tik kavos ar arbatos.

Mintyse perkračiau kalnų bičiulių nupasakotas vietas – juk norėtųsi atsidurti, kur nesame buvę! „Ten kojos linksta ir širdis apsąla“, – prisiminiau kalnų paštininko Pavlio žodžius, patyrinėjau žemėlapius, į kuprinę šalia vandens atsargų įsidėjau kelioninę viryklę, kavos, arbatos, kavinuką, ne vienus kalnus jau mačiusius puodelius.

„Toli, bet nusigausim!“ – pasakiau. Ir išėjom gimtadienio švęst ant pasaulio krašto! ⛰ ☀️ 🌊 🎂 #manokreta #AudriusManoKreta #JurgitaManoKreta #gidaskretoje #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #kreta #mesgyvenamekretoje #Kretoskalnai #pavasarisKretoje

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.