google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Chochlakies tarpeklis – kelias link tuščio Karoumes paplūdimio

Kai į kalnus einu vienas, einu greitai. Kelionėje pėsčiomis per Chochlakies tarpeklį iki Karoumes paplūdimio sugaišau 45 minutes, nors rytų Kretos Sitios regiono gamtos parko administracijos informacijoje buvo rašoma, kad eisiu 1 valandą 20 minučių. Iš pradžių norėjau tiesiog užmesti akį, kaip atrodo tarpeklis, bet žingsnis po žingsnio jis tarsi įtraukė mane vidun, o kai horizonte pamačiau jūrą, nieko kito nebeliko – tik nueiti iki pabaigos. „Nusiplausiu rankas jūroje ir grįšiu atgalios“, – pasakiau sau.

Nemaniau, kad rankas teks plautis nepaprasto grožio visiškai tuščiame paplūdimyje. Tik vėliau pas kolegas radau tokį jo apibūdinimą: „Amazing beach of Karoumes, where being totally alone is the rule“ (liet. Nuostabus Karoumes paplūdimys, kuriame kaip taisyklė esi visiškai vienas). Iš abiejų pusių įrėmintas kalvų jis apsaugotas nuo rytų Kretoje siaučiančių vėjų. Visiška ramybė, jūra skaidri kaip krištolas, smulkūs akmenukai šiugžda nuo lengvų bangelių... Ideali vieta pabėgti nuo civilizacijos. Nusiplaunu rankas, pasidžiaugiu akimirka ir grįžtu į Chochlakies, nežinia kodėl jausdamas, kad į Karoumes dar sugrįšiu.

Tik kitu keliu. Planą jau turiu. #manoKreta #atostogosKretoje #Kretospeizažas #kalnai #Kretoskalnai #tarpekliai #Kretostarpekliai #Chochlakies #paplūdimys #Karoumes

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.