google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Chaenospilio urvai

Radau, bet vienas iki galo nelindau. Malevizi regione vidurio Kretoje vienas šalia kito yra net trys Chaenospilio urvai. Vienas už kitą gražesni, vienas už kitą svarbesni regiono istorijai. Į vieną galima įšliaužti tik pilvu, į antrąjį galima įkrypuoti žąsele, o į trečiąjį saugant galvą galima įlįsti stačiomis. Didysis Chaenospilio urvas driekiasi į kalno vidų net 200 metrų, stebindamas savo dekoro formomis, tebeaugančiais stalagmitais ir kristalais. Pastarojo įveikiau tik trečdalį, kitų dviejų – dar mažiau. Nes kažkaip nejauku būti vienam aklinoje tamsoje su šikšnosparniais ir tamsos gyviais.

Labai tikiuosi, kad nereikės laukti dviejų metų, kol atsiras norinčiųjų ištyrinėti šiuos urvus kartu su manimi (apsilankymą juose galiu įtraukti į savo ekskursijas po Malevizi regioną). Du metus laukiau drąsuolių, kurie sutiko palaikyti man kompaniją siekiant kito, fantastiškai gražaus Doksos urvo dugno. #manoKreta #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #kalnai #Kretoskalnai #Kretosurvai #Chaenospilio

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.