google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Kuo skiriasi braškės

– Kuo skiriasi braškės? – braškininkas iš Mesaros lygumos Herakliono ūkininkų turguje padeda prieš mane du indelius prinokusių uogų ir šypsosi į ūsą.

– Gal kairiajame indelyje kiek didesnės ir raudonesnės, o dešiniajame – mažesnės ir šviesesnės? – sakau.

– Hm, gal ir raudonesnės, – jis suraukia antakius tarsi pirmąkart tai pastebėjęs. – Bet pagrindinis skirtumas tas, kad kairiajame skintos nuo šiųmetinių krūmų, o dešiniajame – nuo pernykščių. Taip, pastarosios gal kiek mažesnės, bet ir saldesnės. Paragauk.

Ragauju. Tikrai! Anos mažulės saldesnės! Sakau, kad imsiu dvigubą porciją. Braškininkas šypsosi patenkintas ir prideda trečią indelį tų šiųmetinių, pridurdamas: „Už šitas mokėti nereikia. Jos gal ne tokios saldžios, bet su jogurtu ir medumi bus kaip tik!“

Štai kodėl pas Mesaros ūkininką perku braškes jau kelintą pavasarį iš eilės. Ne, ne dėl papildomo indelio, o dėl to betarpiško kretietiško bendravimo. #manokreta #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #Kretosvalgiai #maistasKretoje #braškės #vaisiai #Kretosvaisiai #uogos #Kretosuogos

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.