google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Braškės ir šokoladas

Pirmosios šiųmetinės braškės Kretoje dar nėra labai saldžios 🍓 Jos kur kas saldesnės bus balandžio pradžioje per pavasarinę pažintį su Kreta, apie kurią išsamiau rašau ir kviečiu prisijungti čia: http://bit.ly/37Bn2nx, bet vakar ūkininkų turguje nesugebėjau atsispirti braškinėms vilionėms – vieno Mesaros ūkininko uogos taip kvepėjo, kad paėmiau dėžutę.

Kai parsinešiau namo ir paragavau daugiau nei vieną braškę, supratau, kad reikėtų jas kažkuo pasaldinti – gal cukrum, gal medum, o gal... šokoladu! 🍫 Ir su ta šokoladine mintimi prisiminiau, kad sausio gale viešint Lietuvoje po pasakojimo apie Kretą „Adventur 2020“ parodoje kažkas man paskubomis įteikė paketėlį su linkėjimais, berods, su šokoladiniais. Susirandu, išsivynioju ir prašom – dviguba staigmena: lietuvių rankomis pagamintas šokoladas ir linkėjimai iš 2019-ųjų vasaros – nuo Jūratės ir Daivos, kurioms pernai Kretoje pasakojau apie Kretą! Kaipmat gyvenimas pasidaro trigubai saldesnis ir įkvepia naujiems darbams, planuojant žingeidžių keliautojų atostogas Kretoje ir kuriant naujus maršrutus asmeninėms ekskursijoms. Ačiū Jūratei ir Daivai už prisiminimus bei įkvėpimą! Ačiū visiems, kas dėl 2020-ųjų atostogų planų bei ekskursijų jau kreipėsi ir dar kreipsis. Iki susitikimo Kretoje – braškių sezonas prasideda! 😊🍓☀️ #manokreta #braškės #ekskursijosKretoje #atostogosKretoje #Kreta2019 #Kreta2020 #AudriusManoKreta

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.