google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Bičiuliai ir bitės Kretoje

Keliautojų, kurie į mane kreipiasi dėl asmeninių ekskursijų Kretoje, visada klausiu: „Gal turite kokį nors hobį, kurį norėtumėt papildyti naujomis žiniomis Kretoje?“ Ir nieko nėra smagiau, kai kas nors pasako, kad norėtų ne tik vaizdų, skonių ar kvapų, bet ir kažko daugiau. Tiesa, apie bitininkyste besidominčio Daliaus hobį sužinojau iš jo žmonos Audros, su kuria ir suorganizavome jam staigmeną: viešnagę pas mano bičiulį Jorhosą, o tiksliau – prie Jorhoso avilių, iš kurių jiedu kopinėjo šviežiausią čiobrelių medų, jį bitutės surinko Baltųjų kalnų papėdėje šalia tūkstantmetės cerkvės.

Nepaprastai dėkoju už iniciatyvą Audrai, už domėjimąsi Daliui, už dalinimąsi žiniomis Jorhosui. Jaučiausi tarsi pats būčiau kieno nors vedamoje ekskursijoje, nes per kelionę tiek sužinojau apie bites, jų rūšis, avilius ir medų, kad net pats pagalvojau: o gal ir visai smagu būtų turėti savo bitučių ir savo medaus!

#manoKreta #atostogosKretoje #istorijosKretoje #Kretosistorijos #medus #Kretosmedus #bitės

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.