google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Kalėdiniai bananai Kretoje

Vietoj silkės su grybais.


– Man tiek nereikia! Noriu nusipirkti tik vieną kekę! – bandžiau rimtai paaiškinti linksmuoliui bulvių ir bananų augintojui Nikui, kurio bananų plantacijas vasarą keliautojams rodau per MANO KRETOS ekskursijas.


– Tai čia gi viena, ne dvi! – prieštaravo Nikas tiesdamas bananus man į rankas. – Ir niekas tau jų neparduos, paimsi kaip kalėdinę dovaną!


– Bet kada aš tiek suvalgysiu?! – bandžiau prieštarauti.


– Kada kada – Kalėdų išvakarėse, – kikendamas prunkštelėjo Nikas.


– Kalėdų išvakarėse pagal lietuviškus papročius mes valgom silkę su grybais, – dar bandžiau spyriotis.


– Ką? Silkę? Kretoje silkės nėra. Valgysi bananus! – nukirto Nikas, vos viena ranka nulaikydamas stiebą su bananais, o kita atidarydamas mano automobilio bagažinę. Atvejis iš tų, kai nuo ginčų reikia pereiti prie padėkų.Ką gi, laukia bananinės Kalėdos 😄 Kaimynai bananais jau apdalinti. Gal kas turite idėjų, ką daryti su likusiais? Nes prie silkės man jie kažkaip nelimpa... 🍌 👨‍🍳


#manokreta #bananai #Kalėdos #kreta #žiemaKretoje #KalėdosKretoje #AudriusManoKreta

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.