google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Atostogos Peloponese - I dalis

Prieš atostogų sezoną reikia... atostogų! 🙃 Per MANO KRETOS ekskursijas dažnai sulaukiu klausimų, kaip ilsisi tie, kurie dirba per visą atostogų sezoną Kretoje? Štai ir atsakymas prie „Blue Horizon“ kelto Herakliono uoste: mudu su žmona Jurgita ir augintine Mimi išplaukiam!

Kur? Šįsyk keliaujame ten, kur dažnai ilsisi graikai iš Atėnų – į Peloponeso pusiasalį su viltimi užsukti į vieną ar kelias šalia jo esančias salas. Pažadu MANO KRETOS feisbuke ir instagrame pasakoti apie atradimus Peloponese. Nepažadu būti operatyvus su atsakymais į klausimus dėl atostogų Kretoje. Juk tai – atostogos tiems, kas planuoja kitų atostogas 😉 🛳🏺


#atostogosGraikijoje #kelionesGraikijoje #Heraklionas #manokreta #atostogosKretoje

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.