google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Ar gali dirbti vaikai?

Paparacinė nuotrauka iš Kretos turgaus su klausimu: ar gali dirbti vaikai? 🤔 Tokie kaip šis 12-14 metų jaunuolis guviai prekiaujantis Herakliono ūkininkų turguje? Pas jį anądien nusipirkau puskilogramį razinų, čia pat moteris prisikrovė kilogramą šviežutėlių vynuogių lapų dolmadėms, o priėjęs vyras pasiklausė dėl acto. Ant prekystalio jis dar turėjo pupų, alyvuogių, sraigių, įvairiausių džiovintų prieskonių – akivaizdžiai iš tėvų ūkio ir jo prieigų.


Kretiečiai įsitikinę, kad tokio amžiaus vaikai, o juolab vyresni gali ir turi dirbti – tam, kad žinotų, iš kur namuose atsiranda pinigai. Per MANO KRETOS ekskursijas ne kartą esu pasakojęs istoriją, kaip taverną turinčio mano bičiulio sūnūs paaugliai pešdavosi, kuriam dirbti pas tėvą – nes už atliktą darbą jie gaudavo realų atlyginimą. Peštynės baigėsi, kai tėvas padarė darbo grafiką, kas kada dirbs 📋


Neabejoju, kad šį jaunuolį su prekėmis turguje paliko mama ir/arba tėtis, patys išlėkę į miestą dėl kitų reikalų. Nes žino, kad jis puikiai susitvarkys, kad jo niekas neapgaus ir nenuskriaus – atvirkščiai, drąsins ir, jei kažkas nutiks, apgins, bet joks pirkėjas ar kaimynas prekeivis be reikalo nedemonstruos tokios globos, o elgsis kaip lygus su lygiu nepaisant amžiaus skirtumo – kad vaikinas pasijaustų vyru, uždirbančiu šeimai pinigus.


Razinos fantastiškos! Kitąkart nusipirksiu dar. Bet klausimas lieka tas pats: ar gali dirbti vaikai? 🧑🍇⚖️ #manokreta #AudriusManoKreta #gidaskretoje #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #Heraklionas #turgus #kreta #mesgyvenamekretoje #pavasarisKretoje

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.