google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Aptera

Pagaliau archeologai lankytojams atidarė antikinį Apteros miesto griuvėsių amfiteatrą vakarinėje Kretoje. Pastatytas helenistiniu laikotarpu (IX a. prieš mūsų erą) ir ne kartą tobulintas romėniškuoju laikotarpiu (pirmaisiais mūsų eros amžiais) jis išsiskiria tuo, kad jo apvalioji arena, vadinamoji 'orchestra', buvo viena mažiausių antikiniame pasaulyje. Bet lankantis Apteros amfiteatre įspūdį daro ne dydis, o fantastiška akustika: tą pajausti gali kiekvienas atsistojęs orchestros centre ir išrėžęs kokį nors posmą kaip antikos laikų aktorius.

Beje, ypatingai gražiai Apteros amfiteatras atrodo dabar – jo teatronas aplipęs žydinčiomis aguonomis. #manoKreta #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #Kretospeizažas #Kretosistorijos #Aptera #amfiteatras

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.