google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Alyvuogių rinkimo metas

Kiek reikia surinkti alyvuogių, norint gauti vieną litrą aukščiausiosios kokybės šalto spaudimo alyvuogių aliejaus? Smagu, kai atsakymą į šį klausimą sužinai ne žinynuose, o alyvuogių lauke.

Gruodis ir sausis – du mėnesiai, per kuriuos kretiečiai užgula savo alyvuogių laukus, o aliejaus spaudyklos dirba dieną ir naktį. Ypač šiemet, nes alyvuogių derlius – vienas gausiausių per pastarąjį dešimtmetį: nuo vieno vidutinio dydžio alyvmedžio surenkama iki 50 kg ar net daugiau alyvuogių. O vienas litras aliejaus išspaudžiamas iš 5-6 kg alyvuogių. Bent jau toks rezultatas pasiektas šiemet Chora Sfakion kaime esančios „Mesohori“ tavernos ir viešbutuko savininko Giorgoso Votzakio alyvuogių lauke. #manokreta #atostogosKretoje #alyvuogiųaliejus #Kretosaliejus #Kretosalyvuogės #žaliasaliejus #alyvuogiųrinkimas #žiemaKretoje

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.